دسته بندی محصولات
لوازم خانگی
لوازم جانبی موبایل
لوازم آشپزخانه
لوازم شخصی برقی
لوازم جانبی کامپیوتر

جدیدترین لوازم آشپزخانه

بیشتر

جدیدترین لوازم جانبی کامپیوتر

بیشتر
واحد فروش۰۹۹۴۴۰۰۱۹۶۳

قوانین و مقررات

قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی است

عضویت در سایت یا خرید از آن به منزله مطالعه و پذیرفتن شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است. الزامی است خریداران گرامی پیش از ثبت هر سفارش، کلیه قوانین جدید در این بخش را مطالعه نمایند.

۱-عضويت افراد در سايت،براى خريد الزامى است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پرکنند. پس از عضویت در سایت، کاربران می توانند خرید های خود را انجام دهند وسفارشات خود را ثبت کنند.

۲- کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به شکل صحیح در فرم ثبت نام اعلام کند. مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات ثبت شده با هویت واقعی عضو بر عهده خریداراست و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی نسبت به مغایرتهای احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات  به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.

۳- کاربر نباید در سایت ( نظرات و پیشنهادات) اظهاراتی را قرار دهد یا به اقدامی دست بزند که مبین نقض حقوق  اشخاص دیگر باشد یا عمل مجرمانه ای را درپی داشته باشد. همچنین بحث و نظرهای غیر مرتبط با سایت هیچ کدام منتشر نخواهد شد .چنانچه هر یک از کاربران، این بند را رعایت نکنند، از همراهی با فروشگاه محروم می شوند .

۴- دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش بر عهده خریدار است. پس پیش از تایید سفارش، موارد  گفته شده را به دقت بررسی کنید. همچنین پیش از تحویل گرفتن سفارش از صحت و سالم بودن بسته ارسالی مطمئن شوید و در صورت بروز مشکل با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

۵ – دریافت مبلغ سفارش های ثبت شده صرفا از طریق پرداخت آنلاین و از درگاه سایت فروشگاه صورت می پذیرد . 

۶ – هزینه کالا مربوط به سفارش های شهرستان، فقط به صورت آنلاین قابل پرداخت است. بدیهی است کالا در همان روزکاری یا در روز کاری بعد به پست تحویل داده و ارسال میشود.گفتنی است هرگونه تأخیر و کم کاری از سوی شرکت پست در ارسال سفارش را با کد رهگیری مرسوله که در حساب کاربریتان قرار گرفته قابل پیگیری است.

۷- سفارشهای شهرستان توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ارسال میشوند. اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارشی را تحویل بگیرد، برگشت میخورد و همکاران پشتیبان برای هماهنگی ارسال مجدد سفارش با مشتری تماس خواهند گرفت. هزینه ارسال مجدد برای بار دوم با مشتری خواهد بود.

۸- در صورت هر گونه مغایرت احتمالی اجناس خریداری شده در فاکتور مشتری و فروشگاه با محصولی که برای کاربر ارسال میشود، پس از احراز موضوع، کلیه هزینه های ارسال و تعویض بر عهده فروشگاه خواهد بود و فروشگاه در بازگشت و تعویض سفارش مذکور متعهد است .

۹ – تحویل گیرنده کالایا نماینده ایشان(با ارائه ی کارت شناسایی) باید هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی پر کرده است حضور داشته باشد و کالا را شخصاً تحویل بگیرد. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل، کالا مورد نظر با هماهنگی واحد پشتیبانی مجدداً ارسال خواهد شد. لطفاً با دیگر اعضای خانواده یا محل کار خود هماهنگ کنید تا در صورت نبودن شما، بسته را تحویل بگیرند ؛ در غیر این صورت، بسته برگشت داده میشود.

سبد خرید

بستن
منو
دسته بندی
فروشگاه
خانه
علاقه مندی
حساب من
دسترسی
رتبه بندی
افزودن به کارت
توضیحات